top of page
הגיע הזמן לחוזה חדש עם התושבים!

אנחנו, רשימת "חוזה חדש" בהרצליה, מאמינים, כמו רוב תושבות.י העיר שלנו, בליברליות, חירות ובשוויון. לכן, אנחנו רוצים להפוך את הרצליה מעיר ליברלית לייט לליברלית על מלא. לעיר פתוחה, מקבלת ושיוונית, שמציעה ומאפשרת לכולנו את האפשרות להתפתח ולבטא את מי שאנחנו. אנחנו לא מוכנים שהרצליה תמשיך לרדת במדד הגאווה ולהיות מאחורי כל ערי השרון. אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לעשות יותר, ויותר טוב. ואנחנו לא נתפשר על מטרה זו!
 

מה מייחד את חוזה חדש הרצליה?
 

1. אנשי עשייה, לא דיבורים - יוזמים, עושים, מתנדבים, מובילים…בשמירה על הדמוקרטיה בארץ, בהתנדבות לעזרה לטובת המפונים מהדרום והצפון וחיילי צה"ל הלוחמים ובעשייה ציבורית:


☑️ראשונים להוביל ולארגן את המחאות כנגד ההפיכה המשטרית בהרצליה.
☑️מקימי חמל הסיוע האזרחי ביהודה הנשיא החל מ ה 9 לאוקטובר - שירת ומשרת מאות משפחות מפונות בהרצליה ובארץ ואלפי חיילים בעזה ובצפון.

☑️מובילים מספר מאבקים חשובים בעיר ב 5 שנים האחרונות במועצת העיר:


⬅️תכנון ובניה - קידום עצירת תוכנית הבניה בתע"ש רמת השרון, מאבק נגד בניית מגדלים שפוגעים במרקם השכונתי הקיים, שיפוץ ושיקום גינות ציבוריות, הובלת תוכנית האב העירונית לשבילי אופניים ועוד.


⬅️פעילות למען קבוצות מיעוט - מאבק להקצאת גינות ציבוריות לילדים אלרגים בסיכון חיים, הצלחה במניעת פעילות חבר מועצת הבית היהודי כנגד תמיכה חינוכית לילדה שעברה תהליך של שינוי מגדרי, פרויקט קהילתי של הענקת המענק של המדינה לנזקקים (קורונה) ועוד.


⬅️פעילות נגד מנהל לא תקין בעירייה - קיום מאבק נגד המשך פעילות העסקים שאינם חוקיים בהרצליה שממשיכים לפעול תוך העלמת עין של הנהלת העיר.

2. עובדים רק בשביל התושבים - כרשימה מקומית, א- מפלגתית, אין לנו מפלגה פוליטית ארצית מאחורנו עם פטרונים פוליטיים ושיקולים זרים. אנחנו פה רק עבורכם ועובדים רק למענכם.
 

3. הרשימה היחידה עם רוב והובלה נשית עם אגנדה והובלה יחודית:

👈🏻ראשת הרשימה - דנה אורן ינאי

👈🏻80% מהחמישיה הראשונה - נשים אקטיבסטיות, יזמיות ומובילות פעילות חברתית וציבורית בעיר

👈🏻70% מכלל הרשימה הן נשים!

 

4. מייצגים את כל העיר - חברי הרשימה מייצגים את כל גווני ושכונות העיר - הירוקה, הצעירה, מרכז העיר, נווה עמל, הרצליה ב' ועוד…

מה אנו רוצים ? הקמת רוב ליברלי במועצת העיר ולכן לשם אנחנו מכוונים!

 

מועצת העיר היא הועד המנהל את העיר ולכן היא המקום בו מתקבלות ההחלטות החשובות ביותר על אורח חיינו!

אנו נייצג את הקול הליברלי ששומר על האינטרסים של תושבי הרצליה , ונפעל ללא לאות במגוון תחומים, ביניהם:

✅  קידום בחינוך 

✅  קידום בתשתיות ותחבורה

✅  קידום בליברליות 

✅  קידום בביטחון אישי

​האתגר שניצב בפנינו בהרצליה הוא קריטי לעתידה של הרצליה, איך מייצרים מציאות חדשה, שינוי שיקדם את הרצליה.

 

רשימת חוזה חדש שמה לה למטרה לשנות בצורה יסודית את תמהיל מועצת העיר העיר הרצליה ולכן אנו רצים למועצת העיר בלבד. מועצת העיר היא בעצם הועד המנהל של העיר שקובע ונותן כח, או שולל כח, מראש העיר..

אולם, שימו לב: למרות ש- 68% מהציבור ההרצלייני הצביעו בבחירות האחרונות לכנסת למפלגות הליברליות, מועצת העיר שלנו מנוהלת כיום על ידי חברי מועצה ממפלגות שחלקם אינם מייצגים את הליברליזם ואת אורח החייםש רוב תושבי העיר רוצים בו. את זה חייבים לתקן, עכשיו!

הכירו את הקואליציה הנוכחית בעיריית הרצליה:
ההה copy 4.png
המועצה הנוכחית לא מייצגת אותנו!

בחירה בחוזה חדש למועצת העיר, היא הדרך היחידה להבטיח שרשימה א-מפלגתית של אנשי מחאה ועשייה ציבורית ירכיבו את המועצה הבאה ויביאו לשינוי שכה נדרש. לא תהיה הזדמנות שנייה, חייבים לפעול עכשיו!

Vector Smart ננ.png

זיכרו!

בבחירות האלה מצביעים ב 2 פתקים:

פתק בצבע צהוב עבור ראשות העיר

פתק בצבע לבן עבור המועצה

ב 27.2 - מצביעים "חד" לחוזה חדש בפתק שצבעו לבן!

bottom of page