top of page
גגגגגגג.jpg
מפה.jpg

חברת המועצה - דנה אורן-ינאי.
דנה אורן-ינאי, בת 40, נשואה לזאב ואמא ליונתן בן ה-7 ולעומר בן ה-4 וחצי,. דנה נולדה והתחנכה בהרצליה. בוגרת תואר ראשון בממשל ובמנהל ציבורי, מחזור א' של הבינתחומי, ובוגרת קורס דירקטורים של אוני' בר-אילן. עסקה ביזמות ובניהול פרויקטים של התחדשות עירונית ובנייה קלה ומסורתית. כיום יועצת אסטרטגית ומנהלת פרויקטים עצמאית. "עשייה ציבורית היא הדרך של תושבים להפוך את החיים שלנו לטובים יותר. דרך חדשה הוקמה בדיוק על הבסיס הזה, על האמונה ונחישות שאנחנו, התושבים מן השורה, נהיה אלו שמשפיעים על איכות החיים שלנו."

דנה מתמודדת ברשימת 'דרך חדשה' בבחירות למועצה, כדי שיהיה מי שייצג את השכונות הרצליה צעירה, צמרות, נווה אמירים, מגדלי בר כוכבא והסביבה קול וכח במועצה.

הצטרפו אלינו!!.

מס 2 ברשימת דרך חדשה
שלום,
שמי רוית אלקיס יגרמן, Ravit Elkis Jaegermann
אמא לאופיר (בת) מתן ואיתי כולם בוגרי מערכת החינוך בהרצליה.
תושבת גני הרצליה 27 שנה ולא זזה מפה! אוהבת את השכונה, את הקהילתיות והמשפחתיות שמאפיינת אותה.
בעלת תואר שני במנהל עסקים ועוסקת בתחום הפיננסים.
את העשייה הציבורית שלי התחלתי כשילדיי התחילו לבקר בגנים, ועם השנים, ובמקביל לילדיי עליתי כיתות והחלפתי בתי"ס ותמיד המשכתי להיות פעילה החל מוועד הורים בבי"ס לב טוב, יו"ר ועד הורים של חטיבת זאב וסגן יו"ר בהנהגת הורים בתיכון הראשונים. במקביל הייתי נציגת בתי הספר בוועד העירוני.

לאורך השנים הובלתי ולקחתי חלק בעשייה חינוכית פורמלית ולא- פורמלית, פעילות קהילתית ובהתנדבויות שונות. הייתי שותפה לפרויקטים בעלי חשיבות רבה כמו הקמה והובלת סיירת הורים אשר פועלת בעיר 9 שנים וכן הובלת המכרז העירוני של המסע לפולין לתלמידי כל תיכוני הרצליה על מנת ליצור מסע איכותי ושווה לכל תלמידי התיכונים בעיר.

אני רואה ב'דרך חדשה' אשר הוקמה לפני 5 שנים ואני הייתי ממייסדיה, המשך ישיר והרחבה של הפעילות הציבורית שלי רבת השנים. דרך חדשה שמה לה למטרה להיטיב ולשפר את איכות חיינו בשכונות, בקהילה ובעיר. אני מאמינה בעשייה ציבורית וביכולת שלנו התושבים להשפיע על איכות חיינו. חשוב לי להיות מעורבת ולפעול. אני גאה לקחת חלק ברשימה זו על מנת להמשיך לפעול לשמירה על איכות החיים של הקהילה בה אני חברה.

מס 3 ב"דרך חדשה" Anat Ben-Dror
שלום,
שמי יוסי בן-דרור, אני נשוי לענת, ושנינו הורים לתומר, עידו ואורי. יש לי משרד עורכי דין בהרצליה פיתוח ואני עוסק בתחום המסחרי על גווניו השונים הן בישראל והן בחו"ל.
משפחתנו מתגוררת בהרצליה הצעירה כ – 25 שנה במהלכן פעלתי במסגרות שונות כדוגמת ועדי ההורים של בתי הספר לב טוב וזאב ובועד ההורים העירוני.
חבריי ואני יסדנו את דרך חדשה לפני חמש שנים בין היתר, כדי לקדם ולפתח את השכונות הרצליה הצעירה, צמרות, נוה אמירים והסביבה וכן לשפר את איכות חיי התושבים בתחומים החשובים לנו.
מכיוון שהשכונות שלנו הן מהמובילות בהרצליה ותושביהן בעלי איכויות גבוהות ביותר, דרך חדשה פעלה מיומה הראשון וממשיכה לפעול להבאת האיכויות הללו של התושבים לידי ביטוי ומימוש במישור העירוני. חברינו מדרך חדשה ומהשכונות פעילים במישור העירוני בתחומי החברה, החינוך, הכלכלה, התכנון והבניה ובעוד תחומים מגוונים.
בבחירות האחרונות הצלחנו להכניס נציג של השכונות שלנו למועצת העיר והתחלנו בכוחות משותפים של חברי דרך חדשה ותושבי השכונות, לקדם את התוכניות ולממש את היעדים שהצבנו לנו.
אני מאמין שנציגות חזקה לשכונות שלנו במועצת העיר והמשך תרומתנו להרצליה בכללה, חשובים ביותר ותואמים את ערכינו כתושבי השכונה והעיר.
בנוסף למייסדי דרך חדשה שאיתנו לאורך הקדנציה הנוכחית, הצטרפו לאחרונה תושבים מדהימים, ערכיים, המעורים בקהילה ובעלי יכולות מעולות לקדם את מטרות כולנו ואני גאה להמשיך ולהיות חלק מהמתנדבים של דרך חדשה.
לקראת הבחירות דרך חדשה הציגה נבחרת מעולה ומגוונת בעלת יכולות אדירות. הצבעה עבורנו, תאפשר לתושבי השכונות שלנו להציב נציגים איכותיים משלהם ומקרבם במועצת העיר ובגופים עירוניים נוספים, אשר ישמרו על הקיים וידאגו לעתיד טוב יותר לכולנו.

גגגגגגג.jpg
גגגגגגג.jpg
WhatsApp Image 2019-05-20 at 19.50.42(1)
WhatsApp Image 2019-05-20 at 19.50.42.jp
bottom of page